منوی کاربری     
     
   صفحه اول
 ثبت انواع دامنه
 ورود پرتال مشتریان
 خرید و فروش پی پال
 خرید هاست دانلود و آپلود
 نمایندگی فروش هاست وارز
 خرید هاست وارز رپیدلیچ
 خرید هاست وارز ارزان
 تبادل لینک نامحدود
 قوانین هاست وارز
 مرکز پشتیبانی
 ثبت سفارش
 ثبت شکایات
  ارتباط با ما
 تبادل لینک
 
     
 

ورود کاربران     
     
 
نام کاربری
رمز ورود
 
 
     
 

گفتگوی آنلاین     
     
 
 
     
 

نمادها     
     
   
   
 

آپ تایم     
     
 
     هاست ارزان
     هاست ارزان
 
     
 
قوانین IR هاستینگ :1. هزينه كليه خدمات قبل از ارائه دريافت ميگردد.

2. هزینه مربوط به هاست در صورت ناراضی بودن مشتری تا 7 روز پس از تحویل هاست قابل برگشت می باشد (هزینه قابل استرداد فقط شامل هاست می باشد و باقی هزینه های جانبی مثل IP اختصاصی، ثبت دامنه و غیره، در صورت سفارش، غیر قابل برگشت می باشند). چنانچه مدت زمان ذکر شده به پایان رسیده باشد هیچگونه مبلغی مستردد نخواهد شد.

3. آزار رساندن به ديگران، تهديد، فعاليت هاي کلاه برداري، جعل سند، جعل هويت ، فرستادن اسپم ،و چيزهايي از اين قبيل همگي غير قانوني مي باشند.

4. استفاده از سرويس ما براي دست يافتن غيرقانوني به اکانت کاربران ديگر، نصب برنامه براي دست يافتن به کامپيوتر ديگران، نصب برنامه براي آسيب رساندن به کامپيوتر هاي ديگران و چيزهايي از اين قبيل منجر به حذف اکانت کاربر خاطي از نتورک ما خواهد شد. استفاده ازکپی رایت يا علامت تجاری دیگران غير قانوني و به عهده کاربران می باشد.

5. مسئوليت انتخاب نام مناسب براي دامنه بر عهده متقاضي است. هرگونه پيامد ناشي از انتخاب نامهاي نامناسب ، از قبيل تداخل نامهاي انتخاب شده با نام ساير شركتها و موسسات و نيز نامهاي غير اخلاقي و غير قانوني بر عهده متقاضي است. IR هاستینگ همچنين پس از ثبت دامنه براي متقاضي هيچگونه مسئوليتي در قبال نحوه استفاده متقاضي از آن دامنه را نخواهد داشت.

6. مسئوليت تمامي مطالب و تصاوير ارائه شده در سايتها به عهده خريدار مي باشد و IR هاستینگ مسئوليتي در اين زمينه نمي پذيرد.

7. از آنجاييكه امكان تهيه نسخه پشتيبان در كنترل پنل هاست به مشتريان عرضه مي شود. تهیه نسخه پشتيبان از مطالب و فايلهاي موجود بطور ماهیانه بر عهده صاحب سايت مي باشد و در صورت حذف يا گم شدن تمام يا قسمتي از فايلها و یا معلق شدن سایت از طرف دیتاسنتر، IR هاستینگ هیچ مسئوليتي را قبول نخواهد كرد با این وجود ما براي برگرداندن مطالب، تمام سعي خود را انجام خواهیم داد.

8. صاحب سايت و مشتريان IR هاستینگ شخصا مسئول نگهداري شناسه و رمز عبور خود ميباشند در صورت دزدیده شدن يا در اختيار گذاشتن مشخصات سايت خود، به ديگران IR هاستینگ مسئولیتي در قبال خرابكاري هاي احتمالي نمي پذيرد و در اين صورت بهتر است در اسرع وقت موضوع را با ما در ميان بگذاريد تا اقدامات پيشگيري بعمل آيد.

9. کاربر امکان قطع کردن سرويس را در هر زمانی را دارد. درخواست قطع سرويس از طرف شما و يا قطع سرويس توسط خدمات IR هاستینگ به علت تخلف از مقررات اين موافقت نامه موجب بازگرداندن مبلغ پرداخت شده ، نمي گردد.

10. IR هاستینگ حق دارد در صورتی که سايتي بيش از اندازه از منابع سرور استفاده نمود و از خدمات به شكلي غير متعارف استفاده کرده، با اطلاع قبلی سرويس را قطع نمايد.

11. از هر اقدامی که به اين سيستم و خدمات آن صدمه بزند از قبيل وارد نمودن ويروس، تلاش براي نفوذ به سيستم و امثال آن خودداری کنيد. در صورت مشاهده اين موارد سرويس‌دهی به شما را قطع می نماييم.

12. از راه اندازی سایتهای فیلتر شکن و پروکسی خودداری نمایید.

13. از هر گونه موارد غیر شرعی و غیر قانونی که مخالف قوانین و اهداف جمهوری اسلامی ایران میباشد خودداری کنید.

14. IR هاستینگ وظيفه اي در قبال آموزش تمامي مطالب موجود در كنترل پنل و يا سيستم وبلاگ نويسي موبايل تايپ ندارد و اين وظيفه خريدار است كه با انجام كنكاش مطالب را جستجو كرده و نسبت به يادگيري آن اقدام نمايد با اين حال براي رفاه حال دوستان عزيز IR هاستینگ مطالب آموزشي خود را در صورت تقاضا به مشتريان محترم ارائه ميدارد.

15. در صورتيكه پس از ارائه خدمات مندرج در فرم جاري توسط ما به هر علتي چه بين المللي و چه داخلي، در تداوم خدمات ارائه شده خدشه اي وارد آيد و يا خدمات مزبور موقتا يا دائما قطع گردند، هيچگونه مسئوليتي متوجه IR هاستینگ نخواهد بود. از ميان اتفاقات مزبور مي توان به مواردي مانند آسيب ديدگي ماهواره هاي مخابراتي، پديده هاي مخرب جوي مانند سيل، آتش سوزي، طوفانهاي خورشيدي، تغييرات در لايه ازون و ...، اشكالات خطوط مخابراتي، تغییر قوانین یا وضع قوانین جدید دربارهء اینترنت در داخل یا خارج کشور، جنگ، اغتشاشات، اعتصابات، تحریمات( تحریم اقتصادی و فرهنگی و خدماتی) از جانب کشورهای دیگر، تاخير در پاسخگويي شركتهاي خارجي فراهم كننده خدمات درخواستي مندرج در اين فرم به هر ميزان زماني، ممنوعيت به كارگيري اينترنت در خارج يا داخل كشور، جنگ، اغتشاش، اعتصابات، تغيير در قوانين داخلي يا خارجي، اجبار شركتهاي بين المللي جهت دريافت مبالغ اضافي جهت پايدار ماندن خدمات مربوط به ميزباني وب، تغييرات در قوانين ارزي، اقتصادي، واردات و صادرات، تغييرات نرخ ارز و از اين قبيل (كلا شرايط خارج از قدرت و اراده IR هاستینگ) اشاره نمود.

16. برای متقاضی خدمات ماهیانه و سالیانه به مدت3 روز فرصت داده می شود تا سرویس درخواستی خود را تمدید کند در غیر این صورت تمامی اطلاعات موجود در سایت ایشان از بین خواهد رفت.

17. متقاضي همچنين متعهد مي شود كه حق استفاده از خدمات ارائه شده مندرج در اين فرم را در طول مدت استفاده از اين خدمات، بدون اجازه شرکت هاستینگ ما، به غير واگذار ننمايد .

18. IR هاستینگ جهت تماس با شما، نياز دارد كه همواره مشخصات شما را ر اختيار داشته باشد. لذا ضروري است كه متقاضي در صورت تغيير مشخصات خود، موارد جديد را هرچه سريعتر به IR هاستینگ اطلاع دهد.

19. کلیه سایتهایی که حالت پرتال دانلود را دارند ، آزاد میباشد .

20. مسئوليت فايلها و مطالب موجود در سايت بر عهده شماست. گرفتن نسخه پشتيبان هرهفته، تعويض كلمه عبور هر چند وقت يكبار و ...، بر عهده شماست و در صورت بروز هرگونه مشكلي ، هيچگونه مسئوليتي در اين زمينه متوجه IR هاستینگ نمي باشد.

21. در صورت دزدیده شدن پسورد شما شرکت متعهد میشود تا 1 بار پسورد را بصورت رایگان تعویض کند و از بار دوم هر بار 1000 تومان هزینه در بردارد.

22. متقاضی متعهد میشود، که اسناد و دفاتر و گزارشات و همچنين عمليات الكترونيکي ضبط شده در سيستم كامپيوتري IR هاستینگ در مقابل ادعاي کاربران، سند و دليل معتبر خواهند بود.

23. IR هاستینگ مي تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن اين قرار داد تغيير ايجاد کند. اين وظيفه شماست که با مراجعه مداوم به ما، از آخرين تغييرات آن مطلع شويد و در صورت مخالفت با آن مي توانيد درخواست قطع سرويس خود را نماييد، در غير اين صورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده شما خواهد بود.

24. استفاده بیش از حد از منابع (Ram و CPU)، خلاف مقررات میباشد و باعث معلق شدن سایت، تا زمانی که مشکل رفع شود، می گردد.

25. ارسال اسپم، Mass Mailing, بالک میل (مثل ارسال ایمیل های تبلیغاتی و یا ارسال ایمیل همزمان به یک گروه و ... ) و نصب کلیه اسکریپتهای در این رابطه، اکیداً ممنوع میباشد و IR هاستینگ مجاز می باشد سرویس فرد خاطی را بدون هیچ اخطاری قطع نماید و هیچگونه مبلغی مستردد نخواهد شد.


قوانین مربوط به هاست وارز (مخصوص دانلود و آپلود) :1. هزینه مربوط به هاست وارز بعد از تحویل آن به مشتری تا 7 روز پس از سفارش قابل دریافت خواهد بود. در صورت درخواست قطع سرویس بعد از مدت زمان گفته شده هیچ مبلغی مستردد نخواهد شد .

2. استفاده نامحدود توسط مشتری برای دانلود و آپلود فایل. برای هاست وارز با پهنای محدود، صاحب هاست باید میزان مصرف پهنای باند را در هر ماه مدیریت کند که منجر به تمام شدن میزان پهنای باند ماهیانه و بسته شدن هاست تا ماه بعدی نشود، هیچگونه مسئولیتی بر عهده IR هاستینگ نمی باشد.

3. ارسال ایملهای تبلیغاتی و ارسال ایملهای همزمان به یک گروه (Bulk Mailing) کاملاً غیر مجاز می باشد.

4. استفاده از اسکریپتهایی که نیاز به مصرف بیش از اندازه سرعت اینترنت دارند (مانند RapidLeech و اسکریپتهای مربوط به تورنت Torrent و اسکریپتهای مشابه ) مجاز می باشد و هیچگونه محدودیتی شامل حال مشتری نخواهد شد.


سرویس نمايندگي / فروش درصدي :


1. مبلغ پورسانت و يا درصد سهم فروش بر اساس کدهای تخفیف داده شده در زمان سفارش حساب خواهدشد .


سرویس نمايندگي فروش مستقل :

1. در سرویسهای نمایندگی تمامی قوانین بالا صادق خواهد بود.
2. مسئولیت پاسخگویی و رفع مشکلات مشتریانتان، به عهده خودتان بوده و IR هاستینگ به کاربران شما که بصورت مستقیم با ما در تماس باشند، پاسخی نخواهد داد. (ما به مشتریان شما جوابگو خواهیم بود اما از طریق شما، شرکت فقط به مشتریانی بطور مستقیم پاسخ گو خواهد بود که به طور مستقیم از این سایت خدمات دریافت میکنند).

پشتیبان گیری از اطلاعات :


1. به دلیل قرار دادن امکان پشتیبان گیری در تمامی سرویسها ، مسئولیت فایلها و پشتیبان گیری از آنها به عهده خود کاربران میباشد و شرکت هیچگونه مسئولیتی را نسبت به فایلهای شما و کاربران شما برعهده نخواهد گرفت.

2. به خاطر داشته باشید در صورتی که نحوه پشتیبان گیری از کل اطلاعات را نمیدانید این وظیفه شماست که نسبت به یادگیری آن اقدام نمایید. (در صورت درخواست، مسئولین سایت ميتوانند بصورت رایگان به شما آموزش دهند.)


به خاطر داشته باشید: در صورت درخواست در تغییر فضا و پهنای باند و... قرارداد قبلی شما لغو و از همان تاریخ میبایست قرارداد جدیدی منعقد شود.
مسئولیت حفظ و تامین خواسته های مشتریان نمایندگان به عهده خود نماینده میباشد و شرکت ما هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد.


پست الكترونيك مديريت IR هاستینگ : admin@ir-hosting.ir
پست الكترونيك پشتيباني IR هاستینگ : support@ir-hosting.ir
بخش پشتيباني
صفحات دیگر
هاست وارز خرید هاست وارز هاست هاست ارزان
       
       


کلمات کلیدی


نمایندگی فروش هاست وارز , خرید هاست وارز , هاست لینوکس , هاست ارزان , خرید هاست وارز ارزان , هاست لینوکس ارزان , خرید هاست دانلود , خرید هاست رپیدلیچ , خرید و فروش پیپال شما , سرور اختصاصی وارز , خرید هاست لینوکس , هاست مجانی , خرید هاست ارزان لينوکس , خرید هاست وارز , خرید هاست دانلود , خرید هاست رپیدلیچ , تبادل لینک , میزبانی وب
 
 

تمامي حقوق محفوظ و متعلق به IR هاستینگ ميباشد
وب هاستينگ ثبت دامنه پرتال مشتریان قوانین ارتباط با ما خرید هاست ارزان وارز خرید هاست وارز دانلود خرید هاست وارز رپیدلیچ نقشه سایت